Dron - filmy i zdjęcia z lotu ptaka

W ofercie posiadamy drona do wykonywania ujęć i zdjęć z lotu ptaka. Nasz model zdalnie sterowany wyposażony jest w kamerę GoPro Hero 3+ Black, która umożliwia kręcenie filmów w jakości od full HD do 2,7 K. Kamera jest elektronicznie stabilizowana i izolowana od drgań, dzięki czemu uzyskiwany obraz jest płynny. Zdjęcia wykonywane są w rozdzielczości 12 MP.
Bezzałogowe statki powietrzne, potocznie zwane dronami, wykonują unikatowe ujęcia w miejscach, gdzie klasyczne obiekty latające, takie jak motolotnie, paralotnie czy samoloty nie są w stanie dotrzeć. Dzięki małym rozmiarom nasz quadrocopter wykonuje ujęcia w centrach miast, między budynkami, a nawet w ich wnętrzu. Zasięg sprzętu latającego, sięgający kilometra, jest w zupełności wystarczający do w pełni profesjonalnych produkcji.
Oferujemy przeloty nad wskazanym obiektem czy miejscem w całej Polsce. Możemy filmować wszelkiego rodzaju imprezy masowe lub dokumentować przebieg prowadzonych inwestycji. Jednak priorytetem naszego działania jest bezpieczeństwo – przestrzegamy przepisów prawa lotniczego i nie szarżujemy, dbając o sprzęt i zdrowie osób postronnych. Dzięki zdolnościom manualnym i dużemu doświadczeniu, filmujemy bardzo dynamiczne ujęcia. Ograniczają nas warunki pogodowe i zdrowy rozsądek.
Efekt końcowy
Klientowi możemy przekazać zarówno tzw. surowy materiał filmowy lub zdjęcia, jak również poddajemy ujęcia z powietrza czy zdjęcia obróbce. Na zlecenie z nagranego materiału montujemy krótki film.
Ujęcia z drona często są też ciekawym uzupełnieniem naszych produkcji: spotów, filmów reklamowych i teledysków.

Ceny
Filmowanie – dzień zdjęciowy (5-6 nalotów): 900 zł netto
Sesja fotograficzna (do 200 zdjęć): 800 zł netto
Do ceny usługi należy doliczyć koszty dojazdu 1,30 zł/km. W cenę wliczona jest obsługa drona.

« powrót do: Oferta
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting Hosting
Kamerownia wykonuje dynamiczne filmy promocyjne, spoty reklamowe i teledyski. Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu komunikacji medialnej, a także oferujemy kampanie reklamowe w mediach regionalnych (Kielce) i ogólnopolskich.